Pomoc ve finanční nouzi

POZOR: Dříve než se zeptáte, podívejte se prosím, jestli už váš dotaz nebyl zodpovězen. Seznam všech otázek a odpovědí najdete v příslušných sekcích:

Pokud jste nenašli odpověď na svůj problém nebo otázku, na téma dluhy, exekuce nebo poradna, zeptejte se prostřednictvím formuláře (vaše jméno nebo další údaje nebudou nikde zobrazeny):

[question_form]Poradna dluhy, oddlužení, exekuce[/question_form]

Pokud jste se dostali do problémů s dluhy a zvažujete, jestli by vám z dluhů pomohlo oddlužení fyzické osoby, pak je vám k dispozici poradna pro dlužníky. Chcete-li se zeptat na něco co souvisí s oddlužením fyzické osoby, jak by měla vypadat žádost o osobní bankrot, nebo třeba pokud vás zajímá, jak soud postupuje oddlužení, zeptejte se, a my vám poradíme.

Rady a pomoc s dluhy

Naše poradna pro dlužníky ale nabízí mnohem víc než jen informace o oddlužení fyzické osoby. Nabízíme vám rady a pomoc s dluhy. Máte-li nějaký dotaz, který se týká dluhů nebo třeba exekuce tak se neváhejte zeptat.

Bezplatná poradna pro dlužníky

Bezplatná poradna pro dlužníky je spravována dobrovolníky, proto vás chceme poprosit o shovívavost a trpělivost. Pokusíme se vám odpovědět, co nejdříve to bude možné, ale nemůžeme vám slíbit, že to bude ještě v ten stejný den. Určitě se ale rady dočkáte.