Nebankovní půjčka pro problémové klienty nemusí být drahá

Nebankovní půjčka pro problémové klienty nemusí být drahá

Požádali jste v bance o půjčku, ale máte záznam v registru dlužníků? Ten dokáže půjčku překazit nebo ji výrazně prodražit. Pokud v bance dělají drahoty a považují vás za problémového klienta, porozhlédněte se jinde – některé nebankovní společnosti již dnes poskytují srovnatelné podmínky.

Mezi oblíbené půjčky pro „problémové klienty“ patří americká nebankovní hypotéka. Specialistou na americké hypotéky je na našem trhu již od roku 2005 společnost TGI Money a. s., která poskytuje velice výhodnou Hypopůjčku. V čem její zvláštní výhody spočívají?

Hypopůjčka v sobě spojuje hned několik předností. První z nich je snadná dostupnost. Společnost vás nebude prověřovat v registrech dlužníků, nemusíte jí přivést za rukáv ručitele a nebude vás ani nijak posuzovat podle vašich příjmů. Stejné podmínky platí pro všechny žadatele. Za úvěr ručíte zástavním právem k nemovitosti, která ovšem nemusí být ani vaše – stačí se domluvit např. v rámci rodiny či příbuzenstva.

Druhou výhodou jsou celkově nízké náklady na úvěr. Na poměry nebankovních úvěrů a půjček je velmi příznivě úročena a má i nízkou hodnotu RPSN (tj. zjednodušeně úrok + poplatky). Splátky lze rozložit až na 20 let, takže splácení ani nemusí nijak drasticky zasáhnout pravidelný měsíční rodinný rozpočet. Navíc nabízí dokonce tři typy splácení.

Další výhodou je rychlost vyřízení půjčky a naprosto vstřícný a férový přístup společnosti k zákazníkům. O Hypopůjčku můžete zažádat online a během 24 hodin se vám společnost ozve se správou, zda vám byla žádost předběžně schválena. Všechny potřebné informace se dozvíte předem a dostanete potřebný čas k jejich prostudování.

Hypopůjčka je navíc neúčelový úvěr, takže ji můžete využít naprosto na cokoli – může vám posloužit jako hypotéka bez doložení příjmů, lze ji použít ke konsolidaci předchozích půjček nebo dokonce k vyplacení exekuce.