Browse By

Nestačím splácez dluhy.

Mám několik nesplacených dluhu.Dva se mi daří splácet jeden je zajištěna nemovitostí.Další již nezvládám.Ty co nezvládám jsou v hodnotě asi100000tis.se splátkani cca4000kčZkusil jsem proto podnikat abych svou situaci trochu vylepšil.Další rána byla že jsem přišel o práci.Tak mi k dluhům přiskakuje ještě zdravotní a sociální.Jediným mým stálým příjmem zustal vysluhový příspěvek po letošním zdanění 6000 a manželčin plat 6000 plus něco málo z podnikání.Nevím na koho se obrátit.Jak dál.Děkuji za odpověď

One thought on “Nestačím splácez dluhy.”

  1. Poradna oddlužení says:

    Píšete, že jste začal podnikat, ale není příliš jasné, jestli vaše dluhy souvisejí s podnikáním nebo. Pokud některé z vašich dluhů pocházejí z podnikání, pak si nemůžete požádat o osobní bankrot podle insolvenčního zákona.

    Další problém je to, že nemáte žádné příjmy. Pokud byte žádal o oddlužení u soudu, tak podmínkou schválení oddlužení je to že máte příjmy, ze kterých jste schopen splácet svoje dluhy.

    Řešením by pro vás mohlo být buď najít si nějakou práci abyste měl pravidelné příjmy, uhradit dluhy z podnikání a následně podat žádost o osobní bankrot. Nebo se pokusit alespoň část svých dluhů uhradit prodejem zmíněné nemovitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..