Soudni oddluzeni hlavicka

Zdědil jsem po otci dluhy, musím je platit?

Rubrika: Poradna dluhy

Můj otec před několika dny zemřel a nyní jsem zjistil, že před svou smrtí dlužil v bance asi 300.000 Kč. Přitom neměl žádný majetek. Dá se říci, že po něm nic nezůstalo kromě trochy osobních věcí. Byl trvale hlášen k pobytu na obecním úřadě a bydlel u své „přítelkyně/družky“. Zajímalo by mě tedy, jestli nyní budu muset platit tyto dluhy?

Počet odpovědí na tuto otázku: 1 odpověď


Odpověď na otázku: “Zdědil jsem po otci dluhy, musím je platit?”:

 1. Podle zákona máte možnost dědictví odmítnout. V případě že se vzdáte dědictví tak nic nemusíte platit. Vždy máte ale možnost buď přijmout celé dědictví i s dluhy nebo celé dědictví i s dluhy odmítnou.
  Pokud uvádíte, že po otci téměř nic nezůstalo, pak se jednoznačně vyplatí dědictví odmítnout a nemusíte mít tak strach že by po vás někdo chtěl úhradu dluhů po vašem zemřelém otci.

 2. Dobrý den,

  Obdrželi jsme Váš e-mail a my chceme konstatovat, že obsah byl dobře na vědomí a pochopil, protože tato transakce je 100% legitimní a zaručit tak neváhejte a podnikat s námi, protože my jsme finanční útočiště a síla dům pro všechny osoby, které potřebují adekvátní financování pomoci řešit jejich finanční potřeby a zmírnit jejich stres.

  Dáváme z úvěrů částky v rozmezí od 1000 – 50,000.000.00 s pevnou úrokovou sazbou 3% na roční bázi. Naše služby jsou poskytovány na všech místech, navzdory místech vážných jednotlivců, právnických osob a organizací, které jsou v poctivé potřebují loan.Kindly potvrdil přijetí tohoto e-mailu, který vyžaduje váš dlužník „s informací to tak, že můžeme začít se zpracováním vašeho úvěru tak oceníme Vaši odpověď na náš e-mail spolu s osobním dlužníkem „s informacemi, které je tak uvedeno níže pro představení: ferdinandleofinance@gmail.com

  Prosím aktualizujte co nejdříve s následující úvěru dlužník „s informacemi, takže můžeme přejít k vám poslat úvěrových podmínek / Podmínky a splátkový kalendář .Thanks za váš čas v
  Kontaktování Ferdinanda Leo Finance, jak jsme opravdu doufám, že financování a podnikat s vámi .Your odpověď na náš e-mail bude velmi ocenil, aby se váš úvěr získat schválen Ihned k převodu.

  S Pozdravem,
  Pan Ferdinand


Poradna a diskuze (nová otázka nebo odpověď):

Poradna oddlužení - další otázky a odpovědi:

Všechny otázky a odpovědi