Soudni oddluzeni hlavicka

Soud o urceni otcovstvi prohrany


Dobry den.Soudila jsem se s byvalim pritelem o urceni otcovstvia soud sem prohrala…ted po me zada soud uhrazeni vsech vyloh a dna testu.celkova castka je necelych 60000.chtela jsem se zeptat jestli je mozne se domluvit se soudem o uhrazeni teto castky ve splatkach,jsem na materske a tuhle castku nejsem schopna usetrit z tech 4tisic za mesic.dekuji

Počet odpovědí na tuto otázku: 1 odpověď


Odpověď na otázku: “Soud o urceni otcovstvi prohrany”:

  1. Ano, určitě se můžete obrátit na soud resp. na určeného soudního úředníka a dohodnout se na splátkovém kalendáři. Soud je v takovýchto případech mnohem více přístupný dohodě než exekutoři. Je ale nutné dodržovat splátkový kalendář.

    Pošlete na soud, který danou věc řešil (pravděpodobně okresní soud v místě vašeho trvalého bydliště), žádost o povolení splátkového kalendáře a uveďte příslušné jednací číslo rozhodnutí a návrh jak by měly být prováděny splátky.

  2. Dobrý den,
    já i můj přítel jsme zažádali o oddlužení,ale máme problémy. Nevím jestli je nějaké řešení. Příteli drží peníze a já beru 10000kč. Musim platit právníka kterému už dlužíme za minuly měsíc. Měsíčně mu máme dávat 5000 Kč +insolvenčního správce. Další je nájem 7500 Kč. Je jasné že to nemohu zaplati protože mám ještě dceru a jídlo musím obstarat. Ten právník co nám tu insolvenci zařizoval nám řekl,že do kud neproběhne soud nesmíme nic platit a peníze nám zůstanou. Tak jsme si říkali,že to bude dobré a právníka a nájem vklidu zaplatíme,ale bohužel. Vůbec nevíme jak to řešit a prosím Vás o radu jestli nějaká pro nás je,protože se bojíme ,že přijdeme o střechu nad hlavou a já i o dceru. Moc Vám děkuji Veronika.


Poradna a diskuze (nová otázka nebo odpověď):

Poradna oddlužení - další otázky a odpovědi:

Všechny otázky a odpovědi